GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SERIALE

+33
Pingu
shadow
YepurasAlexandra
Asgard
Mandarax
Adriatica
wind30s
JeSsYkA
habibi77
Obi-Wan Kenobi
Nicole
teardrop
fotohobby
atat de simplu
Nana_Duval
mrs nobody
eugenpopescu88
tegeusa
snow
Monica777
serpico
Demostene
Tizona
seaman65
Violoncella
oli
lynn
pitulicea
moonstone
GESF
Luna
Radu
HAUU_HAUU
37 participanți

Pagina 8 din 14 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Urmatorul

In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty SERIALE

Mesaj  HAUU_HAUU Dum 22 Aug - 11:00

Rezumarea primului mesaj :

ce seriale ati vazut/vizionat in prezent , care v-au placut sau care v-au impresionat?
idei , pls Very Happy
HAUU_HAUU
HAUU_HAUU
2
2


Sus In jos


SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  Asgard Mar 3 Apr - 13:55

A inceput sezonul al doilea din Game of Thrones. Cine se uita?
Asgard
Asgard
2
2


Sus In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  Radu Mar 3 Apr - 15:44

Inca nu am inceput sezonul 2 din Game of Thrones. Astept sa fie mai mult episoade.

Ieri am terminat "Breaking Bad". Subiectul serialului este un profesor de chimie care afla ca are cancer pulmonar. Acesta vrea sa lase ceva in urma familiei si astfel se apuca sa prepare metamfetamina.
Radu
Radu
5
5


Sus In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Joi 5 Apr - 20:09

am zis ca trec pe aici de ceva timp dar m-am luat cu altele si am uitat.seaman multe multumiri pentru the big bang theory.am devenit dependent.in mare parte despre ce e vorba.patru tipi doctori in stiinte,destepti foc dar incapabili sa-si faca o relatie.unul din ei evreu gagicar,dar ii este greau sa agate si mana lui dreapta sau stanga rolling on the floor un ,indian incapabil sa vorbeasca in prezenta femeilor decat atunci cand bea.
pe palierul unde locuiesc sau se intalnesc pentru ca numai doi stau acolo locuieste o tipa hot.in prima faza am zis ca e blonda.m-am inselat e descurcareata dar nu are noroc in relatii.booooooooon.o reteta faina ceva dulce ,ceva piparat,ceva acrisor,ceva amar,dar sarea din bucate e sheldon,un doctor in fizica super inteligent.e asa de enervant si de copil,si nush cum sa mai zic,daca maine ar iesi din serial,serialul nu ar mai avea farmec.un serial de 5 stele,daca ati trecut prin liceu si s-a prins ceva de voi,si ati mai urmarit si niste seriale sf nu are cum sa nu va placa .e un serial dement.SEAMAN MULTAM FAIN INCA O DATA rolling on the floor rolling on the floor
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  pitulicea Joi 5 Apr - 20:36

Mie nu mi-a placut niciodata fizica, nu mi-au placut (si nu-mi plac) SF-urile. Banuiesc ca n-o sa inteleg prea multe din serialul asta Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  seaman65 Joi 5 Apr - 23:00

O dai de gard, mai bine ne spui din nou ca nu vrei sa-tii faci cont pe vplay. Serialul este excelent.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  YepurasAlexandra Mar 24 Apr - 15:13

Fana Sc-fi asa ca am vazut tot ce am prins din seria Stargate, 4400 , Smalville, etc , daca stiti ceva noutati , aparute recent , please un pm cu numele su unde gasesc serialul Smile
YepurasAlexandra
YepurasAlexandra
1
1


Sus In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  pitulicea Mar 24 Apr - 15:18

De ce pm? Laughing Aici nu-i bine? Sa vedem cu totii Wink Poate mai sunt si altii pasionati.
Doar pentru asta e topicul, sa discutam despre seriale.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  YepurasAlexandra Mar 24 Apr - 15:42

Am zis pm deoarece multe dintre forumuri nu accepta sa postezi link .
YepurasAlexandra
YepurasAlexandra
1
1


Sus In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  Mandarax Dum 15 Iul - 15:08

A aparut un serial nou (6 episoade pana acum). Se numeste Continuum. Subiectul este la moda.... guverne salvate de mari corporatii, care le indatoreaza apoi si le obliga sa faca legi care sa indatoreze fiecare cetatean. Actiunea se petrece intr-o bucla de timp intre 2012 si 2077. Este vorba de o gasca de "revolutionari" care cauta sa impiedice corporatiile, dar prin metode teroriste si de cineva care cauta sa dejoace planul revolutionarilor. Tema imi place la nebunie, sa vedem cum este realizata. Cele 6 episoade m-au facut sa le urmaresc fara pauza. Mai departe ramane de urmarit.
Mandarax
Mandarax
4
4


Sus In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  Monica777 Sam 15 Sept - 20:26

"Suits" cu niste avocati simpatici si frumosi sau
" Drop Dead Diva" despre o fotomodea care moare si se reintoarce pe pamant in corpul unei avocate destepte, dar mult mai plinuta decat fusese ea vreodata. Si care munceste cu logodnicul fotomodelei si spera sa-l faca pe asta sa se indragosteasca de ea...sau
"Worst week" sunt doar cateva episoade, dar e o comedie faina. Smile Shocked
Monica777
Monica777
2
2


Sus In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Dum 30 Sept - 22:41

clown clown clown seaman a aparut primul episod din sezonul 6 ,The Big Bang Theory.
Cei care vreti puteti urmari serialul aici :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  oli Lun 1 Oct - 20:23

Ma uit pe Kanal d la suleyman magnificul . Un serial foarte frumos. Suleyman Magnificul este cea mai ambitioasa productie turceasca, o calatorie in orientul secolului al XVI-lea, cand otomanii incepusera sa ameninte crestinatatea si sa devina o superputere a lumii.
oli
oli
6
6


Sus In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  shadow Sam 6 Oct - 23:08

Dr Grey , sezonul noua ....am vazut primul episod si recunosc ca nu mi-a placut Rolling Eyes ...prea multe schimbari , a pierdut din farmec ... poate e doar o strategie de inceput scratch .
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  Pingu Joi 11 Oct - 20:36

M-am uitat la Bad Guy saptamana asta. Ii un serial corean care contine 17 episoade a care 60 de minute fiecare, in care se prezinta povestea de viata a unui tanar. Se merge si pe diferentele dintre oamenii de rand si milionari fiind un film din care ramai cu ceva in viata daca esti genul care sa prinda mesajele din fiecare film. Very Happy
Mai multe nu va zic, asa ca va las sa-l vizionati. Smile
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  pitulicea Joi 11 Oct - 21:01

Serial coreean? Rolling Eyes Banuiesc cine ti l-a recomandat Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

SERIALE - Pagina 8 Empty Re: SERIALE

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 14 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum