GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Minciuna

+15
habibi77
JeSsYkA
abica25
oli
Melodia
atat de simplu
fotohobby
Nana_Duval
mielusica
tegeusa
Tizona
pana
serpico
pitulicea
parwous
19 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Minciuna - Pagina 4 Empty Minciuna

Mesaj  parwous Mier 24 Aug - 19:02

Rezumarea primului mesaj :

Probabil mai exista vreun topic pentru tema care vreau s-o propun. Dar hai totusi sa dezbatem acest subiect. E vorba de MINCIUNA. Are atatea conotatii de ramanem "interzisi" cateodata. Chiar acum cateva momente am avut parte de o minciuna care, parerea mea, nu-si are rostul. Discutam cu o fosta iubita care este in Italia. Din vorba in vorba mi-a spus ca are 2 case. Cine nu stie la ce ma refer, este vorba de 2 case la care face menaj ( single nu a trois). Mai devreme mi-a spus ca nu poate sa vorbeasca pentru ca are clienti. Clienti ? Laughing Ce clienti ai cand faci curat in casele altora ? M-a dus gandul la un restaurant stiind ca a mai lucrat in domeniu. Ce rost avea sa-mi vanda gogosi ? Chiar nu-mi plac gogosile decat cele care se mananca cu branza Very Happy Denumite PITE in sud aici Razz
parwous
parwous
4
4


Sus In jos


Minciuna - Pagina 4 Empty Re: Minciuna

Mesaj  shadow Vin 29 Noi - 21:05

Ar fi existat adevarul fara minciuna ? Very Happy ... daca n-ar fi noaptea am sti ce este lumina ? Smile
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Minciuna - Pagina 4 Empty Re: Minciuna

Mesaj  pitulicea Vin 29 Noi - 21:12

Buna si minciuna uneori Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Minciuna - Pagina 4 Empty Re: Minciuna

Mesaj  itina Joi 19 Feb - 20:45

E bună uneori...mai ales când doare aflarea adevărului. Dar dacă adevărul se află cum va mai fi considerată minciuna?
itina
itina
6
6


Sus In jos

Minciuna - Pagina 4 Empty Re: Minciuna

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum