GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fostii...o durere constanta in ...

+20
Pingu
zuza_cea_cu_inima_rosie
JeSsYkA
Nicole
moonstone
pana
atat de simplu
Nana_Duval
mielusica
Melodia
Tizona
seaman65
tegeusa
juliette
sonic
Demostene
pitulicea
mrs nobody
deea
daffy_
24 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  daffy_ Lun 31 Ian - 17:19

Rezumarea primului mesaj :

Cred ca toti avem macar un fost/fosta care ne calca constant pe nervi.
Eu propun sa facem schimb de pareri aici si sa vedem cum putem sa scapam de "blestemul" fostilor. Astept exemple de la voi din experientele voastre proprii si comentarii la adresa experientelor cu fostii
Smile CINE E PRIMUL ?  Smile
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos


Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  Pingu Joi 24 Ian - 12:43

stai ca nu inteleg ... tu esti singura acuma sau fostul a devenit un foarte bun amant? Razz
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  atat de simplu Joi 24 Ian - 12:44

Laughing Pingu, fostul care-a fost.Asta-i actualul. Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  Pingu Joi 24 Ian - 12:48

pai cu fostul se intelege cum se intelegeau aia in film ... numa ca aia s-au casatorit dupa aia Very Happy
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  AlexIulia Mar 19 Mar - 12:10

Depinde de caracterul fiecaruia. Am incheiat o relatie cu ceva vreme in urma, dar totul este ok din punctul meu de vedere. Si din al lui. Nu avem probleme de comunicare, avem acelasi cerc de prieteni, iesim impreuna. O experienta de viata, un capitol inchis.

AlexIulia
2
2


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  pitulicea Mar 28 Ian - 10:16

Pe la subiectul asta n-am trecut de multisor Smile
Dupa cum spuneam pe la inceput, cand s-a pus punct unei relatii, nici eu nici el nu am luat-o drept virgula. Doar cu ultimul "fost" e punct si virgula  Laughing 

Un singur "iubit" am avut care nu a inteles ca s-a terminat. Insista sa ma caute, sa-mi vorbeasca, sa-mi atina calea. Ajunsesem sa ma enervez cand il vedeam itindu-se in fata mea iar si iar. Ma trezeam cu el in birou, desi ii tot repetam sa nu ma mai caute. Zicea ca nu a venit pentru mine, ci cu "probleme de serviciu" Very Happy Isi inventa "probleme" doar ca sa ma streseze pe mine. Si chiar m-a stresat. Simteam ca mai am putin si cedez nervos.  
Intr-una din zile, cand m-am trezit cu el in birou, i-am spus cat se poate de raspicat: "Daca o singura data mai apari in birou si te mai aproprii de mine, te dau la politie pentru hartuire".  Mad 
Asta l-a lecuit. Smile Nu m-a mai cautat. chiar si cand avea "probleme de serviciu" si era nevoit sa intre in biroul meu, mergea la colega din coltul cel mai indepartat, ca nu cumva sa-l observ  Laughing   
Chiar eram hotarata sa sun la politie.  Twisted Evil 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  myrk Mar 28 Ian - 15:23

Lecuit in ghilimele! Mai degraba ranit!  Very Happy Asta e unul din dezavantajele multor iubiri!  Smile Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  pitulicea Mar 28 Ian - 15:38

Lecuit, nelecuit, a inteles ca nu-mi arde de "joaca" Very Happy

Mai mult ca sigur ca e asa cum zici tu. Daca mi-ar fi dat el papucii, n-as mai fi auzit de el  Laughing   Era genul de baiat frumos si smecher, care crede despre sine ca-i irezistibil.  
A fost irezistibil la inceput, da' cum eu ma plictisesc repede de orice, rezistenta i-a slabit de timpuriu  Laughing 
Cu siguranta nu m-a stresat de draga ce-i eram...  Era un maramuresan nebun Very Happy Cu astia din Maramu' mereu am avut probleme Very Happy 


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Mar 28 Ian - 19:49, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  myrk Mar 28 Ian - 15:43

Asa e!  nail biting Trist, dar adevarat!  confused Mai schimba-i si tu!  Smile Laughing Cu moldoveni ai incercat?  Smile Laughing Am auzit ca astia-s cuminti!  Very Happy Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  pitulicea Mar 28 Ian - 15:46

Poate-s prea cuminti pentru gustul meu Very Happy Eu mai fac si nebunii, cand mi se aprind calcaiele. N-as vrea sa ard singura  Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  myrk Mar 28 Ian - 16:03

Atunci incearca-i pe munteni!  scratch Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  mielusica Mar 28 Ian - 16:26

Nu te lega de maramuresenii mei,ca-s dedicati "trup si suflet" iubitei Laughing  Laughing  Laughing Se leaga ei mai greu de cineva dar si cand o fac... Razz  rolling on the floor 
reci la alte nationalitati pitu! Very Happy  Very Happy  Very Happy
mielusica
mielusica
5
5


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  pitulicea Mar 28 Ian - 20:01

Ba mie sa nu mi se mai dedice trup si suflet  Laughing  Eu m-am lecuit.
Maramuresenii sunt oameni aprigi... impulsivi. Si eu tot impulsiva. Scoatem scantei la contact Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  myrk Mar 28 Ian - 20:19

La care contact?  scratch Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  pitulicea Mar 28 Ian - 20:28

Interuman Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  myrk Mar 28 Ian - 20:29

Bine ca n-ai zis Inter Milan!  Smile 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 3 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum