GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fostii...o durere constanta in ...

+20
Pingu
zuza_cea_cu_inima_rosie
JeSsYkA
Nicole
moonstone
pana
atat de simplu
Nana_Duval
mielusica
Melodia
Tizona
seaman65
tegeusa
juliette
sonic
Demostene
pitulicea
mrs nobody
deea
daffy_
24 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  daffy_ Lun 31 Ian - 17:19

Rezumarea primului mesaj :

Cred ca toti avem macar un fost/fosta care ne calca constant pe nervi.
Eu propun sa facem schimb de pareri aici si sa vedem cum putem sa scapam de "blestemul" fostilor. Astept exemple de la voi din experientele voastre proprii si comentarii la adresa experientelor cu fostii
Smile CINE E PRIMUL ?  Smile
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos


Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  Tizona Vin 29 Iul - 12:33

N-am probleme cu fostii.
Femeile cred ca mai rar se lovesc de problema asta.. comparativ cu barbatii. Very Happy
Tizona
Tizona
4
4


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  Melodia Vin 29 Iul - 13:35

nici eu n-am nici o problema cu fostii Very Happy ...dar sotul meu are Laughing ...deci fostii sunt in trecut...si trecutul e lasat in urma
daca ne intalnim...vorbim ,normal,ca doua vechi cunostinte...dar nu ne cautam,sau sunam,,sau sa avem o relatie apropiata....nu cred ca e posibil asa ceva.
oricare om...in situatii de cumpana,situatii sensibile,cand e mai vulnerabil din pricina problemelor de acasa....se gandeste cum ar fi fost cu fostul?!...asa ca preferabil e ca fostii...sa fie cat mai departe.
Melodia
Melodia
4
4


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  mielusica Vin 29 Iul - 13:53

Cu o singura exceptie,n-am avut probleme cu fostii....am ramas in relatii bune.
Exceptia,fostul sot,care a incercat sa-mi faca viata un iad pana cand am depus plangere la Politie.
N-as dori sa treaca nimeni prin asemenea situatie...e groaznic!
mielusica
mielusica
5
5


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  Nana_Duval Sam 30 Iul - 23:58

oricum e interesanta o situatie: pe fostul sa-l intalnesti intamplator si tocmai atunci sa-l sune fosta (obsedata in cazul lui Daffy) Very Happy
Nana_Duval
Nana_Duval
5
5


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  atat de simplu Dum 31 Iul - 0:01

Fostii au fost. Smile
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  Nana_Duval Dum 31 Iul - 0:02

aici e vorba de viitorul in trecut
Nana_Duval
Nana_Duval
5
5


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  atat de simplu Dum 31 Iul - 0:05

Pai nu e ...daca il lasi sa nu fie. Smile
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  pana Vin 9 Sept - 1:57

eu ma inteleg bine cu unele foste pe celelalte nu le bag in seama adica nu le caut si evit sa ma intalnesc si intamplator cu ele Razz
pana
pana
2
2


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  moonstone Sam 10 Sept - 12:56

dacă ai încă probleme cu foştii/fostele, asta e numai vina ta. ori n-ai ştiut să pui punct cum trebuie relaţiei (în cazul iniţiatorului topicului cred că a cam lăsat-o în coadă de peşte), ori faci alegeri "nepotrivite" - ca să nu spun altfel
moonstone
moonstone
4
4


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  Nicole Sam 10 Sept - 14:36

eu nu am treaba cu fostii. cu fostul sot discut daca ma intalnesc sau daca ma contacteaza la tel sau pe mess. iar cu ceilalati Very Happy Laughing sunt in relatii cordiale, asta daca-i intalnesc
Nicole
Nicole
3
3


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  Melodia Sam 10 Sept - 18:05

fostii????? cine-si mai aminteste de ei? au fost...s-au evaporat! daca e sa traiesti in trecut....nu ai parte decat de suferinte Rolling Eyes
Melodia
Melodia
4
4


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  juliette Sam 10 Sept - 22:10

Nici eu nu mai am treaba cu fostii, ca nu prea am avut multi! Laughing
juliette
juliette
4
4


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  Nana_Duval Sam 10 Sept - 22:22

Eu pastrez doar respect celor care-au trecut prin viata mea. De la fiecare am invatat cate ceva, dar nu e corect sa ai o legatura . Faptul ca fosta lui Daffy stie de el, e pentru ca au prieteni comuni si cred ca el isi doreste ca ea sa-l caute. Altfel , ar fi putut pune demult punct comunicarii cu ea.
Nana_Duval
Nana_Duval
5
5


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  JeSsYkA Lun 26 Mar - 1:42

Cu fostii am ramas cu salutul si atat. In rest nu mai am nici o treaba cu ei... [(ce a fost.. a fost, punct.)a trecut!]
JeSsYkA
JeSsYkA
4
4


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty fostul :)

Mesaj  zuza_cea_cu_inima_rosie Joi 24 Ian - 12:11

Eu cu fostul ma inteleg si acum Smile stiti filmul Friends with benefit's ? cam asa si la noi  I love you
zuza_cea_cu_inima_rosie
zuza_cea_cu_inima_rosie
1
1


Sus In jos

Fostii...o durere constanta in ... - Pagina 2 Empty Re: Fostii...o durere constanta in ...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum