GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Telefonul de la miezul noptii

+11
eledas
itina
myrk
RALUCA
seaman65
Florin2013
Queensland
elis27
veronica_franco
mrs nobody
pitulicea
15 participanți

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  pitulicea Dum 15 Ian - 10:46

Rezumarea primului mesaj :

Nici nu apucase sa adoarma bine, cand telefonul suna strident. Era miezul noptii. Cine putea sa sune la ora asta?!?
Ridica nervos receptorul.
- Alo…



Daca n-ati inteles despre ce este vorba si cum functioneaza, click aici Arrow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Smile


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Dum 18 Mar - 20:12, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  myrk Mier 25 Sept - 22:31

Laughing Laughing Laughing ok Esti tare, Doro, bravo! Smile 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  Queensland Joi 26 Sept - 0:22

Laughing Laughing Laughing Am ras pe saturate de pishpirica si de dotarea lui. ok Doro si verde cu steluta !
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  Vizitator Joi 26 Sept - 10:47

queeny big hug 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  Vizitator Joi 26 Sept - 10:57

Uite ca telefonul de la miezul noptii nu aduce numai vesti rele. Laughing Laughing Laughing  ok Doro !
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  Vizitator Joi 26 Sept - 16:11

acu' stiu si eu aella, poate ca lui gogu nu i-o fi fost prea bine Laughing Laughing  multumesc frumos big hug 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  pitulicea Joi 26 Sept - 17:54

Laughing Laughing  doro, doro, ce-ti mai trece prin capsor! M-ai facut sa rad cu povestioara ta ok 
Asa cu cotoroantele, care va sa zica.... Da' unele din ele n-au noroc de un vecin ca Gogu rolling on the floor 


Abia acum am reusit sa citesc si povestea Ralucai Smile Faina, dar te face sa-ti pui unele intrebari... asa cum si-a pus si aristeu Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  Vizitator Joi 26 Sept - 18:12

multumesc frumos pitule big hug  cred ca un gogulet din asta prinde bine la casa, pardon...usa femeii Razz  nu se stie cand ai nevoie de un partener de cafea Laughing 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  eledas Vin 27 Sept - 7:51

Ralu, sper ca urmeaza si episodul 2 Cool 

Dorooo! Laughing ce imaginatie ai Laughing Cool 
eledas
eledas
4
4


Sus In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  Vizitator Vin 27 Sept - 12:10

haha eledas, sper ca nu de cosmar Laughing big hug 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  mielusica Lun 9 Dec - 18:15

 wine smile  wine smile  wine smile Tzuiculitza si cafeaua la cotoroanta,il face pe gogu s-o vada ca pe o "Afrodita" Laughing Laughing Laughing Laughing Numai tu doro,puteai sa scrii asa tarasenie,comica si frumoasa de altfel.Doamne ce-am mai ras! rolling on the floor  rolling on the floor  rolling on the floor  rolling on the floor 
Frumoase povesti! Felicitari fetelor! ...si Florin!
mielusica
mielusica
5
5


Sus In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  pitulicea Lun 9 Dec - 19:59

Fetelor....care?  Rolling Eyes  Banuiesc ca n-ai citit chiar tot topicul, deci cele de pe ultimele pagini, nu?  Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  mielusica Lun 9 Dec - 20:04

Cum nu ?Am citit toate povestile de la Veronica_franco la doro,cele doua ale lui queeny,ale elissei.Am avut timp si adevarul ca n-am rasfoit aceste subiecte,pana mai alataieri,cand m-au mancat palmile sa tastez si eu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
mielusica
mielusica
5
5


Sus In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  pitulicea Lun 9 Dec - 20:10

Eram convinsa ca pe-a mea n-ai citit-o  Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  mielusica Lun 9 Dec - 20:14

Mai ce sa spun?Nu stiu cum mi-a scapat asta Razz Laughing Laughing Laughing Laughing 
mielusica
mielusica
5
5


Sus In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  pitulicea Lun 9 Dec - 20:21

Poate pentru ca e prima.  confused  In afara de mrs. nobody, nu cred ca a citit-o cineva, asa ca nu-ti fa probleme... sunt obisnuita sa fiu omisa  Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Telefonul de la miezul noptii - Pagina 4 Empty Re: Telefonul de la miezul noptii

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum