GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pro sau contra?

+36
Demostene
mariana m
Queensland
RALUCA
Asgard
elis27
anit05
dall
Adriatica
soryn
GANDACEL
mielusica
moonstone
freda white
Ludmilika
Melodia
shadow
snow
daffy_
Lolita
ionutz72
parwous
EmmaD
Tizona
seaman65
iubaretu
serpico
Radu
tegeusa
Mr Nobody
Nana_Duval
oli
mrs nobody
atat de simplu
pitulicea
Violoncella
40 participanți

Pagina 35 din 35 Înapoi  1 ... 19 ... 33, 34, 35

In jos

Pro sau contra? - Pagina 35 Empty Pro sau contra?

Mesaj  Violoncella Sam 7 Mai - 23:19

Rezumarea primului mesaj :

Mai propun un joculet: cel care posteaza spune un cuvant, apoi urmatorul spune daca e pro sau contra, la care aduce si ceva explicatii si propune alt cuvant , urmatorul spune daca e pro sau contra, propune...si tot asa.

Si incep eu:

Dependentza.




Adaugat de admin: Pentru raspunsurile mai scurte de 5 cuvinte, dau vot rosu Evil
Violoncella
Violoncella
5
5


Sus In jos


Pro sau contra? - Pagina 35 Empty Re: Pro sau contra?

Mesaj  Florin Popa Mier 16 Noi - 8:54

Pro. Cum ne-am mai manifesta altfel bucuria de a sta la taifas cu prietenii? Surprised
Zapada
Florin Popa
Florin Popa
6
6


Sus In jos

Pro sau contra? - Pagina 35 Empty Re: Pro sau contra?

Mesaj  pitulicea Mier 16 Noi - 14:25

Raichu s-a ars cu un rosu Very Happy Asa patesc cei care intra aici doar ca sa ne arate cat de zgarciti sunt cu cuvintele.

Pro Zapada!!! bounce Cum sa fiu impotriva ei, cand imi umple sufletul de bucurie? Daca ar fi dupa mine, ar ninge cel putin o luna din cele trei de iarna.

cafeaua cu mirodenii Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Pro sau contra? - Pagina 35 Empty Re: Pro sau contra?

Mesaj  Florin Popa Mier 16 Noi - 14:31

Contra total. Cafeaua e facuta sa fie bauta fara nici un adaos in ea, altfel nu-i mai simti gustul sublim care iti desfata papilele gustative. Laughing

Casatoria Surprised
Florin Popa
Florin Popa
6
6


Sus In jos

Pro sau contra? - Pagina 35 Empty Re: Pro sau contra?

Mesaj  raichu Joi 17 Noi - 9:26

Pro, daca eu sunt beneficiarul(unei casnicii reusite).Cand cel de langa tine cu care imparti bunele si relele,in care gasesti un sprijin ,o companie dependenta si-ti suporta plictiseala de o viata,il mai ai si cu acte, e pro pentru mine
Jocuri de noroc
raichu
raichu
4
4


Sus In jos

Pro sau contra? - Pagina 35 Empty Re: Pro sau contra?

Mesaj  pitulicea Joi 17 Noi - 9:38

Ce mi-a placut raspnsul lui raichu day dreaming M-a uns pe suflet. Cum sa nu-i dau verde, spuneti si voi?

Contra! Norocul, daca il ai, foloseste-l in scopuri mai bune, pentru ca nu-i ceva inepuizabil. Nu poti castiga la nesfarsit, iar pierderile sunt, intotdeauna, mai mari decat castigurile. Imi place sa fiu cumpatata si nu ma joc cu norocul. Ce vine usor, usor se si duce Smile

carnea grasa Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Pro sau contra? - Pagina 35 Empty Re: Pro sau contra?

Mesaj  itina Sam 19 Noi - 16:24

Contra. Dar asta nu inseamna ca nu mai scap si pe de laturi din cand in cand. Carnea de porc e un deliciu! Dar ma chinui sa ma abtin cat mai mult de la grasimi care cica sunt daunatoare organismului.  Razz

televizor
itina
itina
6
6


Sus In jos

Pro sau contra? - Pagina 35 Empty Re: Pro sau contra?

Mesaj  pitulicea Sam 19 Noi - 20:13

Contra cu C mare! Am televizor doar pentru ca-i smart Laughing dar nu-i dau niciodata drumul. Il sterg de praf si atat. Nu gasesc nimic interesant la tv. O pierdere de vreme care te face mai prost decat esti si mai rau decat ai crezut ca poti sa devii Very Happy

Facebook-ul
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Pro sau contra? - Pagina 35 Empty Re: Pro sau contra?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 35 Înapoi  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum