GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Si vedetele e oameni

+8
dragos
fotohobby
oli
monika217
Radu
habibi77
snow
pitulicea
12 participanți

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 5 Empty Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Sam 30 Ian - 10:23

Rezumarea primului mesaj :

Angelina Jolie l-a inselat pe Brad Pitt cu Lady Gaga?

Potrivit cartii lui Ian Halperin “The Untold Story of Brad Pitt and Angelina Jolie”, se pare ca frumoasa actrita l-a inselat pe Brad Pitt cu controversata cantareata Lady Gaga.
Jolie, care este bisexuala, si Gaga, despre care se zvoneste ca ar fi hermafrodita, s-au intalnit pe ascuns in hotelul Benerly Wilshire, unde au petrecut noaptea impreuna.
De asemenea, zvonul este intarit si de o sursa care a declarat pentru ShowbizSpy ca “Angie este obsedata de Lady Gaga”


Fantezii de femeie, puse in practica? Very Happy Sau doar barfe de scriitorasi ce cauta succesul cu orice pret?


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Mier 2 Feb - 10:26, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Si vedetele e oameni - Pagina 5 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Sam 4 Iun - 22:29

Care va sa zica, Bleont o are mica? Very Happy

De Zavoranca nu mai zic nimic. E normal sa fie mereu cu hartia igienica "pe varful limbii".... acolo unde e ceva de sters Very Happy

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 5 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Mar 14 Feb - 9:28

Bobby Brown vorbeste in cartea sa autobiografica despre viata intima a fostei sale sotii, Whitney Houston.
"Mariajul nostru a fost sortit esecului inca din prima zi. Cred ca ne-am casatorit din motive gresite. Acum, imi dau seama ca Whitney avea alte intentii decat mine atunci cand ne-am casatorit. Cred ca ceea ce urmarea ea de fapt era sa-si apere imaginea de diva, in timp ce eu imi doream sa fiu iubit si sa am un copii", scrie Brown, in cartea sa, "Adevarul, doar adevarul si numai adevarul".
"Mass-media o banuia ca are o relatie cu asistenta sa personala, Robin Crowford. ...Toate acele zvonuri nu se potriveau cu imaginea ei. In situatia aceea, cea mai buna solutie pentru Whitney era sa se casatoreasca si sa aiba copii. Mariajul nostru a pus capat zvonurilor, indiferent daca erau adevarate sau nu", a continuat barbatul.
Bobby Brown si Whitney Houston au divortat in 2007 si au impreuna o fiica, Bobbi Kristina Houston Brown.
Acum, dupa decesul divei, prietena ei apropiata a facut o declaratie pentru "Esquire" care vorbeste de la sine despre sentimentele ei pentru Whitney.
"A fost o prietena loiala si nu o voi trada niciodata. Nu pot sa cred ca nu o voi mai imbratisa si ca nu o voi mai auzi razand. Adoram sa o vad razand, asta iubeam cel mai mult la ea si imi va fi tare dor de Whitney", a spus Robyn.


Cata mizerie pe lumea asta. Nici macar sa mori linistit nu poti Sad
Daca a murit, ce mai conteaza cum a fost si ce a facut? Fiecare isi traieste viata cum ii place. Acum nu mai deranjeaza pe nimeni.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 5 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iun - 13:09

Ia uite ce poti pati cand esti vedeta Very Happy
Inclin sa cred ca nu e prima lovitura in cap pe care o primeste Lady Gaga Very Happy Cred ca prima a fost prin copilarie... Laughing


Incident socant la un concert Lady Gaga, in Noua Zeelanda. Unul dintre dansatorii artistei a lovit-o din greseala in cap cu un stalp. Artista s-a clatinat pe picioare si a fost vizibil ametita in urma loviturii, dar a reusit sa cante inca 16 piese si sa termine concertul.

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 5 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Vin 25 Apr - 12:15

La doar 17 ani, Elena Udrea a gustat amărăciunea la Miss Adolescenţa, atunci când nu doar că a fost huduită, ci a şi pierdut "coroniţa" şi chiar podiumul.
În 1991, Elena Udrea a obţinut doar o simplă menţiune la Miss Adolescenţa 1991 şi din orgoliu nici măcar nu şi-a ridicat premiul.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cea care a învins a fost Dana Dumitrescu, o buzoiancă în vârstă de 17 ani. Dana Dumitrescu a primit titlul de Miss la doar 17 ani
Miss Adolescenţa 1991 a dus mai departe sex-appealul şi charisma şi a ales să dea la Facultatea de Teatru, pe care a absolvit-o în 1999.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nici nu-i de mirare ca n-a castigat umflata aia de Udrea  Laughing Laughing   Ce ma bucur pentru ea ca a pierdut Very Happy 
Da' nu-i nimic, ca si-a luat ea revansa mai tarziu  Evil Evil   Ne-a aratat de ce-i in stare.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 5 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  myrk Mier 27 Apr - 22:00

Am vazut azi la stiri- nu ma mai uit demult, dar uite ca azi s-a intamplat- ca Ben Affleck a cerut-o de nevasta pe Jennifer Lopez. Acum nu stiu cum e pe la ei cu logodneala, cu casatoria- cica acum ar fi logodna. Tipa ar fi stipulat in contractul prenuptial- la ei e cu contracte, nu te joci- pe langa mentiunile despre avere etc, si faptul ca Ben e obligat, prin contract, sa faca sex cu ea de cel putin patru ori pe saptamana. Laughing Ma rog, tipa a fost nemultumita de Marc Anthony ca nu castiga suficenti bani pentru pretentiile ei, d-aia a divortat. Cine mai stie daca numai asta a fost motivul? Laughing Daca Ben nu presteaza, vai de stipularea lui! Laughing Se pare ca el e destul de increzator in potenta lui- si cea financiara, si cea sexuala. Dar daca ei is batrani- ma rog, noi asa ii vedem- si nu mai fac copchii, de ce se leaga la cap fara sa ii doara? Dragostea, probabil. Cu stipulari. Laughing

Io ma gandeam asa: daca Ben face dragoste cu nevasta-sa de patru ori intr-o noapte, isi ia liber celelalte zile ale saptamanii? O lasa pe Jennifer cu buzele umflate? Sau nu?

Aflam la stiri, in curand. Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 5 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Joi 28 Apr - 9:16

Laughing Laughing Laughing Despre asta se vorbeste la stiri? Vai de mine, ce-au ajuns stirile. Si ce-a ajuns iubirea Very Happy Chiar asa....la ce se mai casatoresc? Doar pentru spectacol si stiri in presa (+ de notorietate)? Ca de iubire, nu prea cred sa fie vorba intr-o casatorie pe baza de contract si de impuneri.
Ben o fi increzator pentru urmatorii cativa ani - nu multi. Very Happy Probabil nu se asteapta la o casnicie prea lunga... sau spera ca in urmatorii cativa ani - nu multi - ii va scadea la Jennifer apetitul sexual Laughing Imbatraneste si ea, ce naiba?!?
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 5 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Lun 2 Ian - 11:33

Ziceam pe la Muzica ca mi-am amintit impreuna cu prietenii mei de revelioanele de altadata si de Daniela Vladescu Smile Am cautat inregistrari cu ea si am dat si peste aceasta inregistrare recenta. Mi-a placut sa o ascult. Tot ce spune denota inteligenta si caracter. Un caracter frumos, asa cum numai oamenii de caltiate pot sa aiba. Am ramas impresionata de atata simplitate si bun simt. I love you

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 5 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  myrk Lun 2 Ian - 11:54

Mie îmi place melodia aia din filmul Gloria nu cântă- E soare și-n inima mea; e vocea Danielei Vlădescu. Bine, melodia e un pic naivă, dar denotă o anumită stare de spirit. Vremi cam demult apuse.

Azi e luni întâi 2023 cumva? Laughing
myrk
myrk
6
6


pitulicea apreciază acest mesaj

Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 5 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Mar 3 Ian - 9:26

Am cautat melodia si n-am gasit-o Rolling Eyes  Eu n-o stiu. Nici filmul nu-l stiu. Cu siguranta l-am vazut candva, dar nu mi-l amintesc. confused
Si melodia pe care am postat-o la muzica e un pic (mai mult) naiva. De fapt nu melodia, ci versurile. Da' asa erau vremurile si asa era dictatura confused Trebuia sa fim cuminti si decenti. Nu ca acum...  Mi-e dor de vremurile acelea decente Sad  Atunci nu le-am prea stiut aprecia, acum le regret.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 5 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Joi 26 Ian - 11:04

Laughing Laughing Laughing  Inainte ....si dupa Very Happy
Eu rad de poanta, fireste. Si peste vedete trece timpul, la fel ca peste oricare dintre noi.  Dupa cum spuneam in titlu: "si vedetele e oameni"


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 5 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  Mell Joi 26 Ian - 17:03

Of!
Atat spun...si nimic altceva.🤐
Mell
Mell
3
3


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 5 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum