GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MUZICA TOAMNEI

+3
itina
atat de simplu
pitulicea
7 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

MUZICA TOAMNEI - Pagina 4 Empty MUZICA TOAMNEI

Mesaj  pitulicea Mar 15 Sept - 11:21

Rezumarea primului mesaj :

Toamna... anotimpul nostalgiilor, al frunzelor ruginite, al pasarilor ce-si iau zborul spre zari indepartate...  day dreaming  Un anotimp ce te indeamna la visare si cum altfel poti visa mai usor, decat pe acordurile unei melodii ce-ti face sufletul sa vibreze?

Acest topic este dedicat toamnei !

M-am gandit sa adunam aici toate melodiile cu si despre toamna.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ATENTIE Exclamation  Exclamation  Exclamation  Nu postati melodii daca nu aveti nimic de spus sau de comentat despre ele. Toate melodiile neinsotite de cuvinte vor fi sterse. Exclamation  Exclamation  Exclamation  
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


MUZICA TOAMNEI - Pagina 4 Empty Re: MUZICA TOAMNEI

Mesaj  shadow Dum 20 Oct - 12:40

pitulicea a scris:O rugaminte pe care as transmite-o si eu, dar stiu ca toamna n-are urechi ...


Intentionam sa postez melodia Margaretei Paslaru dar Pitu fu' mai harnicuta Very Happy  ....

In zori , cu un program ceva mai relaxat , stand la o cafea pe prispa casei am observat cu relativa uimire ca totul in jur , muntele , valea , nu mai sunt deloc verzi ci galben-aramii si ma intrebam cand s-a in tamplat Rolling Eyes ... dar timpul nu intreaba pe nimeni  Neutral  ... si da , toamna nu are urechi ...
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

MUZICA TOAMNEI - Pagina 4 Empty Re: MUZICA TOAMNEI

Mesaj  pitulicea Mar 1 Sept - 10:07

Cica e toamna Sad
N-am observat, asa ca shadow schimbarile produse de toamna, dar m-am uitat in calendar. In mod sigur sunt si schimbari, dar am fost prea absorbita de gandurile mele din ultima vreme, ca sa le pot observa. Asta e bine. Am avut doar o tristete, nu doua Laughing


pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA TOAMNEI - Pagina 4 Empty Re: MUZICA TOAMNEI

Mesaj  myrk Mar 1 Sept - 15:59

E inca vara, pe stilul vechi. Laughing Deci mai ai inca 14 zile in care n-ai voie sa te superi. Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

MUZICA TOAMNEI - Pagina 4 Empty Re: MUZICA TOAMNEI

Mesaj  pitulicea Mar 6 Oct - 8:41

E toamna. Nu mai e Septembrie, dar nici mult n-a trecut de cand era Razz E in schimb ploaie. Rolling Eyes

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA TOAMNEI - Pagina 4 Empty Re: MUZICA TOAMNEI

Mesaj  pitulicea Lun 5 Sept - 10:34

E Septembrie, nu-i asa? Asta ne spun si cei doi. Ii credem pe cuvant, mai ales cand cuvintele aluneca pe muzica.

pitulicea
pitulicea
6
6


Dianna apreciază acest mesaj

Sus In jos

MUZICA TOAMNEI - Pagina 4 Empty Re: MUZICA TOAMNEI

Mesaj  pitulicea Joi 8 Sept - 10:59

Pot sa uit ca e toamna? NU! Ma uit in jur si doar asta vad: toamna, toamna, toamna. Suntem condamnati la toamna.  afro

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA TOAMNEI - Pagina 4 Empty Re: MUZICA TOAMNEI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum