GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

+9
habibi77
OkazionalSmoker
tegeusa
shadow
elis27
seaman65
Pingu
oli
pitulicea
13 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

1000 de euro
 
Mai putin de 1000 euro
 
10.000 de euro
 
Nu conteaza banii, timpul liber e mai pretios
 
Imi place ce fac, nu conteaza timpul liber
 
 
 
Vezi rezultatele

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? - Pagina 2 Empty Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  pitulicea Lun 24 Sept - 11:31

Rezumarea primului mesaj :

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?
Ce considerati ca e mai important pentru voi: timpul liber sau banii?
Sunteti dispusi sa renuntati la timpul vostru liber, daca suma care vi se ofera e suficient de mare? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Puteti raspunde la aceste intrebari, puteti comenta variantele de raspuns ce vi se ofera sau puteti comenta raspunsul pe care l-ati ales.
Totusi, fiind vorba de un sondaj, cel mai important e sa bifati una dintre cele 5 variante de raspus si sa trimiteti votul Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? - Pagina 2 Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  Tizona Mar 23 Oct - 19:08

Acum am mult timp liber, ar ajunge sa zic 1500 de euro sau chiar ceva mai putintel, ca sa mi-l "sacrific" 8 ore pe zi. Laughing
Daca, in schimb, as avea deja un job cu un salariu mediu, nu mi-as mai sacrifica nimic. Mai am si alte responsabilitati si nu vreau sa-mi vad copiii o data pe saptamana. Asa ca nu m-ar pasiona banii, decat, poate pe termen scurt. Sa zicem o luna.. doua.
Se vorbeste despre ajutorul dat prietenilor.. ala nu costa. E o investitie in relatia mea cu ei.
Tizona
Tizona
4
4


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? - Pagina 2 Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  soryn Mar 23 Oct - 21:54

Daca mi-am planificat concediul cu ceva timp in urma cred ca nu as putea sa renunt la el pentru 1000 de euro, dar 10 000 de euro nu i-as rata, in weekend la serviciu merg doar in caz de forta majora,ca nu am incotro, dar nu sunt de acord cu acest lucru, trebuie sa faci in asa fel incat sa-ti termini treaba in timpul saptamanii de lucru, timpul liber are si el rolul lui, si inca unul foarte important. Munca voluntara am mai facut si cred ca o sa mai fac, din timpul meu liber, muncesc cat pot si cat vreau, daca obosesc pun jos. La strans de struguri parca m-as duce si eu . Laughing
M-am tot gandit, dar votez 10.000 de euro, ca sa merite Very Happy
soryn
soryn
4
4


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? - Pagina 2 Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  atat de simplu Joi 27 Dec - 21:18

Avand in vedere ca deja ma plictisesc dupa o saptamana libera, am votat si eu pentru o suma...oarecare. Laughing Oricum trece timpul, ca-s la seriale, ca fac ceva pentru bani...tot trece.Daca as putea sa-l derulez in urma si sa renunt la o suma oarecare,ar fi altceva. Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? - Pagina 2 Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  pitulicea Joi 10 Oct - 20:57

Mai sa fie... Pe cei mai multi romani nu-i intereseaza banii Very Happy Doar timpul liber....
Interesant. Nu suntem materialisti sau suntem foarte lenesi? Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? - Pagina 2 Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  Faun Mier 10 Iul - 7:23

nu conteaza banii, timpul liber este mai pretios
Faun
Faun
2
2


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? - Pagina 2 Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  pitulicea Mier 10 Iul - 18:38

Sa inteleg ca n-ai bifat in sondaj? Rolling Eyes
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? - Pagina 2 Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum