GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CITESTE SI IA AMINTE!

+29
pufulet
ghost_ss
myrk
Pingu
sssfinxxx
eledas
parwous
RALUCA
arhimede
abica25
Queensland
Kasper
elis27
tegeusa
Sturmritter
ionutz72
seaman65
snow
mrs nobody
atat de simplu
serpico
wind30s
TISENIE
Demostene
shadow
punisher
prafsipulbere
artcreative
pitulicea
33 participanți

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  pitulicea Mar 23 Feb - 19:03

Rezumarea primului mesaj :

Multumesc celor care si-au dorit sa fie alaturi de noi!

Cei care mai stau inca pe ganduri… s-o faca temeinic. Nu-i nici o graba. Smile

Am lasat vizitatorilor posibilitatea de a vedea toate subiectele forumului, pentru a hotari singuri si-n cunostinta de cauza daca doresc sa devina membri ai acestui forum.

Daca azi doriti sa va inregistrati, ma voi bucura de prezenta voastra.
Daca maine imi veti cere sa va sterg contul, NU o voi face.
Daca maine imi veti cere sa va sterg mesajele, va voi refuza. Mesajele postate pe forum raman postate.


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Dum 25 Mar - 20:32, editata de 3 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  pitulicea Dum 1 Dec - 10:45

Inregistrat cu ce? N-are nici un fel de date personale... Nu i se cer la inregistrare. E un nick ca alte cateva milioane de nick-uri.
Nu ma intereseaza opera lui Smile I-am sters-o. Sa si-o ia cu el. Ce ramane pe forum e doar un nick... sub care au fost postate (de catre acel nick) niste vorbe... si care raman aici pentru a se pastra cursivitatea discutiilor. ATAT!


Nu mai repet lucruri pe care le-am tot spus. NIMENI NU E OBLIGAT SA SE INREGISTREZE!
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  Pingu Dum 1 Dec - 12:25

shadow a scris:Nu cred ca un admin poate refuza stergerea profilului unui utilizator ( nick , avatar, date personale ) , e vorba  de libertatea individului , nu poti tine pe cineva inregistrat contrar vointei sale.
Shadow nimeni nu-i obligat sa stearga conturi atata timp cat tu te-ai inregistrat de buna voie.
Ca un vederan al forumurilor chiar foarte mari iti pot zice ca s-a refuzat de multe ori stergerea unor conturi chiar daca s-a ajuns la amenintari mari, deoarece tu ai postat de buna voie tot ce ai dorit. Si dreptul de autor se poate incalca doar daca ar fi postat cineva poeziile alea si chiar si asa ii tare greu de dovedit. Smile
Plus ca daca nu a beneficiat financiar de pe urma lor ii fix frectie la picior de lemn. Very Happy
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  atat de simplu Dum 1 Dec - 20:14

Eu cred ca orice individ are libertatea de a se inscrie sau nu. Smile Iti iei masuri de siguranta din start (daca te intereseaza asta), daca nu...asta e situatia. Nu emiti pretentii dupa ce tu ai facut exact ceea ce-ai vrut sa faci.Doar nu te-a silit nimeni. Rolling Eyes 
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  pitulicea Dum 1 Dec - 20:29

Daca a venit aici doar ca sa puna link-uri spre alte site-uri, unde sa mergem sa-i citim/vedem opera, ca aici nu are timp s-o posteze....ghinionul lui confused  Aici e un forum, nu mica publicitate pentru genii in devenire Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  shadow Dum 1 Dec - 20:34

Pingule , profil si cont nu sunt sinonime , eu n-am zis sa fie sters contul si implicit nici mesajele  : continutul postarilor tale nu-ti mai apartin  odata ce le-ai facut publice   , ele raman  pentru totdeauna pe forum .
Ma refeream la nick si eventualele date personale care pot fi blocate de admin ( de exemplu eu nu-mi mai pot schimba data nasterii si la sfarsit de an  o sa-mi ziceti ''la multi ani '' desi nu e ziua mea Very Happy  )  sa poata fi sterse la cerere ... dar e numai o parere , nu o acuza :  priviti-o ca atare  Smile  ...
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  atat de simplu Dum 1 Dec - 20:39

Din cate am inteles eu, omul cerea stergerea contului. De aici plecase discutia.
Pana la urma, nici cu profilul nu-s de acord.Mai ales ca cei mai multi nici nu-si dau date reale .Laughing Si daca si le-ar da, si-ar asuma asta.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  shadow Dum 1 Dec - 20:51

Simplo eu ''sunt de acord ca nu esti de acord '' Laughing ... tu esti ?
Nico stiu ca nu este de acord decat cu sine insasi Cool , nici nu incerc sa o mai contrazic , parerile mele au doar valoare retorica ...
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  atat de simplu Dum 1 Dec - 20:53

Evident, sunt de acord ca sunt niste lucruri cu care nu sunt de acord. Laughing Apreciez ca nu m-ai confundat cu Gabi.Wink 
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  shadow Dum 1 Dec - 20:57

Mai , voi v-ati imbatat Laughing Laughing Laughing ... eu am vorbit despre Nico in fraza a doua Very Happy .
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  atat de simplu Dum 1 Dec - 20:59

Shadow, eu tin minte...inca. :lol:Am prins momentul sa-ti amintesc.


Ultima editare efectuata de catre atat de simplu in Dum 1 Dec - 20:59, editata de 1 ori
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  pitulicea Dum 1 Dec - 20:59

shadow... omul a zis sa-i sterg contul. Contul, nu profilul. In profil oricum nu are cine stie ce date personale dupa care sa poate fi identificat.... Eventual data nasterii, dar mai sunt cateva sute de indivizi nascuti in aceeasi zi cu el Very Happy
Ca sa stea cu cugetul impacat, i-am sters eu vreo doua informatii din profil, cu toate ca nu erau relevante.
Cat despre topicul lui de poezii, l-am sters fara regrete. Nu ma incalzeste cu nimic ca exista un topic mort pe forum... Un topic mai putin, mai putina bataie de cap pentru mine Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  myrk Dum 1 Dec - 21:06

Am tot citit si-am luat aminte pana a inceput sa ma doara capul! Sad Oare de ce sunt unii oameni asa cum sunt? thinking scratch 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  atat de simplu Dum 1 Dec - 21:08

Asta nu-i un gand efemer? Laughing 
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  pitulicea Dum 1 Dec - 21:10

myrk, acu' sa nu zici ca vrei si tu sa-ti sterg contul Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  myrk Dum 1 Dec - 21:22

Nu, Pitu! Smile Eu mai vreau un cont! Pup you Smile 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

CITESTE SI IA AMINTE! - Pagina 6 Empty Re: CITESTE SI IA AMINTE!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum