GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce este pe primul loc pentru tine?

+16
mariana m
Queensland
oli
pauletz
Pingu
magda17m
Tizona
OkazionalSmoker
tegeusa
seaman65
elis27
shadow
RALUCA
veronica_franco
habibi77
pitulicea
20 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Ce este pe primul loc pentru tine?

Familia
 
Cariera
 
Prietenii
 
Partenerul
 
Copiii
 
 
 
Vezi rezultatele

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  pitulicea Mar 24 Iul - 15:22

Rezumarea primului mesaj :

Ce este pe primul loc pentru tine?
Hai sa vedem care ne sunt prioritatile si ce consideram ca este mai important in viata Smile

Nu asteptam raspunsuri lungi, nu cerem explicatii, nu asteptam justificari. Doar un click in sondaj Wink
Puteti sa ne dati detalii, sau puteti sa le treceti sub tacere. Importante sunt rezultatele sondajului, nu raspunsul pe care-l da fiecare dintre voi.
Curaj!
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  magda17m Dum 6 Ian - 0:46

Marea mea famile: mama si tata Very Happy bounce
magda17m
magda17m
3
3


Sus In jos

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  pitulicea Dum 6 Ian - 9:17

Nici un carierist printre noi Laughing Numa' oameni de casa...
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  Pingu Dum 6 Ian - 11:07

Io nu mai stiu ce am votat. Suspect
In mare parte cred ca familia. Razz
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  pitulicea Dum 6 Ian - 17:56

Vezi? Daca lasai un comentariu, stiai ce-ai votat Razz
In mod sigur n-ai votat cariera sau prietenii Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  pitulicea Sam 12 Ian - 19:16

shadow a scris:Trei dintre raspunsuri nu cred ca pot fi separate ( familia , partenerul , copiii ) , fiindca inseamna acelasi lucru pentru mine ....
Iar te gandesti doar la tine Laughing
Ei bine, pentru altii pot fi separate. Pentru mine, familia inseamna: mama, tata, sora mea, nepoatele.
Copii nu am, deci nu pot sa zic ca ei sunt pe primul loc pentru mine. Daca-mi doream cu orice pret copii (daca-i consideram cei mai importanti intr-o viata de om), i-as fi avut Very Happy
Partenerul... e partenerul. Poti sa ai un partener, sa-l iubesti mai mult decat orice pe lumea asta, dar sa nu fiti o familie Smile (inca)

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  pauletz Sam 12 Ian - 20:09

se pare ca sunt singurul care se gandeste ca dintre toate ce-a mai importanta este cariera...eu nu ma simt pregatit pentru familia si de aceea tot ceea ce am investesc in cariera Smile
pauletz
pauletz
3
3


Sus In jos

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  pitulicea Sam 12 Ian - 21:11

Laughing Laughing Felicitari pauletz! Sunt mandra de tine.
In sfarsit un om care intre ratiune si simtire, alege ratiunea Wink

Daca toti oamenii s-ar fi gandit numai la dragoste si perpetuare... inca ne-am fi scris scrisori cu pana pe hartie si le-am fi dat unui curier sa le duca. Ce net, ce e-mail, ce web-cam? Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  Pingu Sam 12 Ian - 21:17

ete pleosc Razz
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  pauletz Sam 12 Ian - 21:19

multu Pitu draga pentru aprecieri...Pingule esti cumva gelos? Laughing
pauletz
pauletz
3
3


Sus In jos

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  Pingu Sam 12 Ian - 21:23

gelos? Surprised
doar ca nu-s de acord cu ce zice Pitu legat de aia indragostiti si aia de-si vad de cariera. Razz
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  pitulicea Sam 12 Ian - 21:28

Pai nici nu trebuie sa fii de acord cu mine Laughing Eu zic cum vad EU lucrurile.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  Pingu Sam 12 Ian - 21:29

si eu am dreptul sa nu fiu de acord Laughing
doar ii explicam lui Paul ca nu-s gelos jump
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  pauletz Sam 12 Ian - 21:30

eu nu i-as mai considera indagostiti...ci mai degraba obisnuiti Very Happy, ca intrun final orice carierist o sa ajunga si familist respect pentru fiecare cu alegerile lui
pauletz
pauletz
3
3


Sus In jos

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  pitulicea Sam 12 Ian - 21:53

Nu-i o regula. Sunt si oameni dedicati carierei, care nu mai au timp pentru familie si n-o sa-si intemeieze niciodata una Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  Pingu Sam 12 Ian - 21:53

sau au o familie de forma Razz
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Ce este pe primul loc pentru tine? - Pagina 2 Empty Re: Ce este pe primul loc pentru tine?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum