GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce tip de barbat te atrage?

+23
Annmarie
Vica
itina
myrk
oli
eledas
mariana m
Tizona
curcubitza
Ostional
veronica_franco
abica25
tegeusa
pufulete09
Obi-Wan Kenobi
elis27
habibi77
seaman65
mielusica
RALUCA
Queensland
Pingu
pitulicea
27 participanți

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Ce tip de barbat te atrage?

Don Juanul
 
Casnicul
 
Intelectualul
 
Sportivul
 
Omul de afaceri
 
 
 
Vezi rezultatele

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  pitulicea Lun 25 Iun - 10:54

Rezumarea primului mesaj :

Hai sa vedem ce gusturi au femeile in materie de barbati Wink
Care e genul de barbat cel mai dorit de femei.

Rezultatele acestea sunt importante pentru barbati. In functie de "cererea de pe piata", ar trebui sa-si adapteze si ei "oferta" Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  mielusica Lun 25 Iun - 14:08

Gata pitu,m-am hotarat! Am votat omul de afaceri.Daca tot nu risc sa ma mai indragostesc sau sa iubiesc (desi e prea mult spus),atunci macar sa nu ma mai stresez cu munca si grija zilei de maine - pe de o parte.pe de alta parte , omul de afaceri este prea ocupat cu ale lui,nu observa lipsa ta de interes in ceea ce-l priveste( banuiesc) si poti sa-ti vezi de viata ta...(acum intelege fiecare ce vrea ,de aici) Very Happy
mielusica
mielusica
5
5


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  pitulicea Lun 25 Iun - 14:09

Laughing Laughing Hai ca esti tare..... inteleapta. Imi place cum gandesti Aplauze
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  RALUCA Lun 25 Iun - 14:15

"omul de afaceri este prea ocupat cu ale lui,nu observa lipsa ta de interes in ceea ce-l priveste( banuiesc) si poti sa-ti vezi de viata ta..."
Noi tot zicem de barbati ca sunt asa si asa. Sunt cei mai mari smecheri. Ca si ei altii nu mai exista. Daca nu ii bagam in seama si ne vedem de viata noastra asta vor observa prima data, daca ii bagam prea mult in seama suntem obsedate si agasante. Asa ca , cu nici un gen de barbat nu este bine
RALUCA
RALUCA
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  mielusica Lun 25 Iun - 14:22

Raluca,dar si noi putem sa fim cele mai mari smechere,mai ales atunci cand nu ne anima sentimente nobile....Pai,nu ne putem noi preface ca ne intereseaza,viata si activitatea lui? Eu cred ca da....si fara sa fim agasante,doar cat si cand trebuie Very Happy Very Happy Very Happy si toata lumea e "fericita" ..
mielusica
mielusica
5
5


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  RALUCA Lun 25 Iun - 14:25

Mi-ar fi imposibil sa ma prefac. Eu stiu ca m-am schimbat mult in ultima vreme si nu ma pot preface in legatura cu nimic. Ma intereseaza sau nu. Poate ca am de pierdut cu asta , sau cine stie poate de castigat.
RALUCA
RALUCA
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  mielusica Lun 25 Iun - 14:34

NIci eu nu ma pot preface si nici nu mi-as dori asta ....presupuneam ipotetic prefacatoria - pentru ca sunt atatia oameni (barbati sau femei) care se prefac - nu-i asa? (si uneori chiar le merge cu prefacatoria).

N-ai dreptate in ceea ce priveste afirmatia ta,ca "..nici cu un gen de barbat nu este bine".
Te poti simti extraordinar de bine cu un Don Juan - daca poti sa ignori realitatea si sa te lasi "ametita" de "vrajeala " lui;
Poti sa te simti foarte bine cu un intelectual - pe o terasa - la o cafeluta,la o prezentare de carte,o intrunirea,etc;
- poti sa te simti foarte bine cu un casnic daca-ti repara instalatia sanitara sau mobila,ori poate-ti pregateste un fel de mancare deosebit;
- te poti simti super ,in compania unui bartat sportiv,la o prezentare (indiferent de ce - aproape);
_ Te poti simti super bine cu un om de afaceri ,la un restaurant de lux....

Singura problema cu toti barbatii e ca : PENTRU O SCURTA PERIOADA - te poti simti foarte bine cu ei,dar apoi te simti mai bine SINGURA Very Happy

P:S: Uitasem sa mentionez ca aceasta situatie e perfect valabila si pentru barbati,in raport cu femeile...si ei se pot simti f.bine cu ele ,tot pentru o perioada.
Nu e nici o ironie in afirmatiile mele - e doar o trista constatare (valabila de asemenea pentru o parte din oameni - barbati sau femei)
mielusica
mielusica
5
5


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  seaman65 Lun 25 Iun - 15:13

Mielusica, stiu o femeie care se simtea tare bine singura. A si murit singura, din cauza ca i-a alungat pe toti din preajma ei.
Eu cred ca rau e cu rau, dar... mai rau e fara.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  mielusica Lun 25 Iun - 15:24

Seaman numai una stii? Eu stiu mai multe - femei si babrati care se simt mai bine singuri,decat in compania altora...NU mi-o lua si tu in serios 100% la 100% ,stiu ca e mult mai bine sa ai pe cineva aproape (si aici ma refer la cineva de sex opus ),insa sunt si situatii cand trebuie sa mergi mai departe chiar si singur/a desi nu asta ti-e dorinta.
mielusica
mielusica
5
5


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  seaman65 Lun 25 Iun - 16:10

Cu durere-n suflet, era vorba de mama, care a reusit sa moara singura si neinteleasa, pentru mine este suficient ca exemplu.
Nu-i bine sa fii singur.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  habibi77 Lun 25 Iun - 19:29

Intr-adevar, nu este bine singur. Dar singuratatea este de preferat uneori.

Seaman, eu cred c-o pot intelege pe mama ta. E de preferat sa fii singura decat sa pierzi timpul cu un om care nu te intelege. Asta nu inseamna ca n-a suferit din cauza singuratatii.
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  elis27 Lun 25 Iun - 20:04

Eu ii vreau pe toti ,se poate? Very Happy
De ce sa aleg numai unul si sa constat ca am gresit dupa aceea? Laughing
De fapt nici nu prea mai stiu ce vreau de la un timp asa ca nu pot sa ma pronunt.
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  seaman65 Lun 25 Iun - 20:16

Habibi, n-ai inteles. Nu era vorba doar de omul de langa ea, era vorba de toata lumea. Din nefericire (se pare ca am mereu norocul asta) eu eram plecat si-n rest toti au fugit de ea.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  habibi77 Lun 25 Iun - 20:18

Regret, seaman....
Din nefericire stiu si cum e sa nu te inteleaga nimeni....
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  seaman65 Lun 25 Iun - 20:22

Pai s-ar putea sa nu fie acelasi lucru. Coana-mare, cum ii zicea sora-meas-a straduit din rasputeri sa-i indeparteze pe toti.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  habibi77 Lun 25 Iun - 20:26

Ai dreptate, nu este acelasi lucru....

Elis, iti dau voie sa-i incerci pe toti.... Razz
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 2 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum