GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

+11
Violoncella
shadow
oli
seaman65
RALUCA
simplicity
puricelu
habibi77
pitulicea
Pingu
Obi-Wan Kenobi
15 participanți

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Dum 24 Iun - 19:18

Rezumarea primului mesaj :

In dragoste e ca la bridge. Daca nu ai o partenera buna, e bine sa ai macar o mână buna…
woody allen

Viata mea amoroasa e praf. Ultima oara cand am fost intr-o femeie s-a intamplat in timp ce vizitam Statuia Libertatii…
woody allen
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos


CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Lun 30 Noi - 20:27

Laughing  Fain citatul pus de doro.  Mi-l si imaginez pe bunicu'. Laughing

"Dacă toţi copiii ar ajunge ce doresc părinţii lor, lumea ar fi plină de genii care nu muncesc."
A. Poincelot


Laughing Laughing Mare dreptate are. Genii nu ajung, dar nici de muncit nu muncesc Laughing Cel putin in Romania.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Joi 24 Mar - 16:45

"Prostul rateaza toate ocaziile in care ar fi putut sa taca."
Vasile Ghica


Laughing Laughing  Sa fii prost si sa nu stie nimeni, nu-i pacat?
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  atat de simplu Joi 24 Mar - 20:14

Ce te faci daca tot prostii il asculta? Neutral
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Vin 25 Mar - 13:02

Buna intrebare Laughing
In cazul acela, e cel mai destept dintre prosti... dar asta nu face din el un om inteligent Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Vizitator Vin 25 Mar - 13:22

Mintea (parerea) unei femei, este mai curata decat cea a unui barbat. Femeia si-o schimba mai des.
Oliver Herford

Si nu-i corect asa? Altfel ar fi plictisitor si previzibil, unde ar mai fi distractia? Laughing
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Vin 25 Mar - 13:25

Laughing Laughing O schimbam cu alta mai buna...tot mai buna.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Vizitator Vin 25 Mar - 13:31

Cica:
''Suntem aici, pe Pamant, pentru a-i ajuta pe ceilalti. Dar de ce naiba sunt ceilalti pe Pamant, n-as putea spune.''.
W. H. Auden

Asta chiar mi s-a parut foarte bun si nici nu am auzit de autorul lui.Razz Cred ca-i ca intr-un stup, trantorii si albinele Laughing
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Vin 25 Mar - 13:40

rolling on the floor rolling on the floor Am mai citit citatul asta, dar e prea tare ca sa nu mai rad o data.
Ceilalti sunt aici ca sa-i putem ajuta. Ne ajuta sa ne atingem scopul. Evil
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Vizitator Vin 25 Mar - 13:48

aaa, asta era, nu mi-ar fi trecut prin cap Laughing Pana la urma si ceilalti sunt altruisti Laughing
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Vin 25 Mar - 19:53

Laughing Laughing Vezi cat de rotund e cercul?
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  atat de simplu Vin 25 Mar - 20:02

Daca ne intrebam ce naiba mai cauta si altii pe langa noi, nu cred ca dam dovada de altruism. Razz
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Lun 9 Mai - 10:36

E mai greu sa-l convingi pe un om ca e prost decat sa-l minti ca e destept
Jean d'Ormesson

Laughing Laughing Unele minciuni sunt asa frumoase, cum sa nu vrei sa le crezi? .
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  atat de simplu Lun 9 Mai - 11:38

Pai, care-i prostul care o sa recunoasca vreodata ca-i prost? Laughing Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Lun 9 Mai - 11:43

Eu! Laughing Eu recunosc, dar nu-mi place sa mi-o spuna altii rolling on the floor
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  atat de simplu Lun 9 Mai - 11:51

Apoi, eu nu te mint atunci cand spun ca nu esti proasta. Razz
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 7 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum