GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ANUNTURI

+14
Faun
mastermind
itina
Vax Populi
Woo Woo
atat de simplu
Pingu
habibi77
elis27
oli
Radu
seaman65
parwous
pitulicea
18 participanți

Pagina 1 din 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

ANUNTURI Empty ANUNTURI

Mesaj  pitulicea Sam 24 Mar - 19:42

Daca ai ceva de anuntat, sau vrei sa pui o intrebare la care speri sa primesti raspuns "urgent", foloseste cu incredere topicul acesta Smile Nu garantez ca va fi citit in timp util si de catre toata lumea, dar merita sa faci o incercare Very Happy
Daca e IMPORTANT si e ANUNT, exista sanse mari sa fie citit. clown



Nu se accepta anunturile la misto si ironiile ieftine. Mesajele care nu corespund topicului vor fi sterse de catre administrator.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

ANUNTURI Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  pitulicea Lun 26 Mar - 12:18

Rog membrii noi (sau chiar mai vechi), care nu au citit inca Regulamentul Arrow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sa-l citeasca.
Vreau sa stiu ca cei care aleg sa ramana, au inteles care sunt "cerintele" forumului Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

ANUNTURI Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  parwous Lun 2 Apr - 16:00

Nu stiu daca e locul potrivit pentru asa ceva, dar na. Incerc si eu Smile.

Am doua invitatii la un site de torrente pentru cine doreste. Am vazut ca se si vand. Eu le dau gratis. Gratis le-am primit, gratis le dau. Cine vrea o invitatie sa spuna. Pitu daca nu e aici locul anuntului,muta-l te rog unde stii ca e mai bine.
parwous
parwous
4
4


Sus In jos

ANUNTURI Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  seaman65 Lun 2 Apr - 16:06

Ce poti face cu o invitatie?
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

ANUNTURI Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  parwous Lun 2 Apr - 16:09

Fara invitatie nu poti sa folosesti site-ul.E pentru download muzica,filme,jocuri,etc. Numai asa poti crea user si parola. Ceva genul cum a fost gmail inainte. Doar cu invitatie puteai sa faci o adresa de email.
parwous
parwous
4
4


Sus In jos

ANUNTURI Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  seaman65 Lun 2 Apr - 16:21

Sunt o gramada de torente de unde poti sa iei la liber, iti faci cont usor.
Asta la care ai tu invitatii e mai special?
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

ANUNTURI Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  parwous Lun 2 Apr - 16:26

In afara de faptul ca gasesti aproape tot ce vrei, descarci si cu viteza mare Smile Poate ai auzit de filelist.
parwous
parwous
4
4


Sus In jos

ANUNTURI Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  seaman65 Lun 2 Apr - 16:36

Nu, dar i-am intrebat pe baieti si au spus ca au cont.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

ANUNTURI Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  pitulicea Lun 2 Apr - 18:38

Nu stiu ce e ala, nu stiu cum l-as folosi...dar vreau si eu Smile E totul gratis? Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

ANUNTURI Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  parwous Lun 2 Apr - 19:24

Da e gratis Laughing Daca te pricepi cat de cat la torrente nu e mare branza. Intrii pe site, cauti ce vrei si descarci Wink Trebuie sa ai un program instalat. De ex uTorrent. Daca vrei lasa-mi o adresa de email pe pm ca sa iti trimit invitatie. Urmezi pasii din mail si iti faci cont.
parwous
parwous
4
4


Sus In jos

ANUNTURI Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  Radu Mar 3 Apr - 15:11

De facut cont este simplu. Mare atentie insa la ratie. Ratia reprezinta o corelatie intre download si upload. De exemplu, dupa ce se termina download-ul unui film, este bine sa lasati clientul de torrente deschis. Astfel faceti upload prin userii care scot acelasi material. Site-urile acestea se bazeaza pe principiul "scoti dar si dai". Trebuie sa cititi cu atentie regulile fiecarui site (iplay, filelist etc.) ca sa fiti la curent cu minimul de ratie necesar pastrarii contului activ.
De asemenea, unii provideri de internet limiteaza banda de upload asa ca mare atentie la cat lasati un torrent activ.

Daca aveti router este posibil sa fie necesara configurarea unor porturi.


Radu
Radu
5
5


Sus In jos

ANUNTURI Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  pitulicea Mar 3 Apr - 15:16

Merci, Radu Smile Mi-ai deschis ochii....
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

ANUNTURI Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  Radu Mar 3 Apr - 15:32

Cu placere. Sper ca nu te lasi descurajata si accepti invitatia lui parwous. Cu putina atentie, un astfel de cont este foarte folositor.
La ce a spus el,
parwous a scris:In afara de faptul ca gasesti aproape tot ce vrei, descarci si cu viteza mare Smile Poate ai auzit de filelist.
vreau sa adaug faptul ca gasesti aproape tot ce vrei mult mai repede decat pe site-urile fara invitatii. De asemenea, pe filelist exista o comunitate mai legata, majoritatea torrentelor sunt controlate, gasesti feedback aproape despre fiecare si riscul de virusi este semnificativ redus Smile
Radu
Radu
5
5


Sus In jos

ANUNTURI Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  pitulicea Mar 3 Apr - 15:35

Invitatia am acceptat-o, dar inca n-am trecut la fapte Very Happy Poate asta seara.... O sa-mi prind urechile pe-acolo.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

ANUNTURI Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  parwous Mar 3 Apr - 15:40

Ca sa accepti invitatia trebuie sa dai click pe link-ul din mail Pitu. Smile Altfel in 2 zile expira invitatia. Ai dat ?
parwous
parwous
4
4


Sus In jos

ANUNTURI Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum